MENU

Ulotka i zdjęcia

W ramach współpracy zrealizowaliśmy krótką sesję zdjęciową przedstawiającą pracę w Przychodni Ołtaszyńskiej oraz projekt i druk ulotki z wykorzystaniem tych zdjęć.
Read More ›

Projekt logotypu

Projekt logotypu studia treningu personalnego dedykowanego kobietom. W ramach współpracy wykonaliśmy również promocyjną sesję zdjęciową oraz dobraliśmy kolorystykę dla identyfikacji wizualnej.
Read More ›

Wizytówki

Kolejny projekt wizytówki, tym razem składanej. I tym razem postawiliśmy na szlachetną prostotę, podkreśloną wyjątkowo przyjemnym w dotyku wykończeniem Soft Touch i eleganckim tłoczeniem.
Read More ›

Projekt logotypu

Projekt logotypu dla restauracji Złoty Las. W ramach współpracy wykonaliśmy również fartuchy z haftem logo.
Read More ›

Naklejki na samochód

Projekt i realizacja wypukłych, lustrzanych naklejek na samochód w kształcie biegnącego charta.
Read More ›

Strona Internetowa

Projekt i wykonanie strony internetowej dla salonu fryzjerskiego. W ramach współpracy wykonano również zdjęcia wnętrz i zespołu na stronę. Zobacz gotową stronę…
Read More ›

Logo i koszulki

Projekt logo marki z artykułami dla chartów i ich właścicieli, a także projekt i wykonanie wysokiej jakości koszulek z tym logo, w dwóch wariantach kolorystycznych (niebieska z białym logo oraz biała z niebieskim logo).
Read More ›

Wizytówki

Współpraca obejmowała projekt logo, oraz projekt i realizację wizytówek salonu kosmetycznego, z logo tłoczonym srebrną folią.
Read More ›

Ulotki i gadżet

Projekt i realizacja ulotek oraz gadżetu reklamowego w postaci wysuwanej miarki z nadrukiem logo na obudowie.
Read More ›

Książeczki zdrowia psa

Koncepcja, projekt i realizacja książeczek zdrowia dla miotu chartów angielskich w hodowli Shape of My Chart. Każde szczenię zostało wyposażone w książeczkę zdrowia z indywidualną okładką ze swoim zdjęciem i imieniem, oraz dedykacją wewnątrz.
Read More ›